MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 13316485
nr 1331 6485
Kökspall
1950-tal, utfällbar stege. Höjd: 62 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:14:46
100 kr
300 kr
500 kr